Részletek

  • Várható program 120 perc, kezdés:
  • 2019 05. 11. Szombat 20:00
  • 2019 05. 12. Vasárnap 20:00
  • Helyszín Budapest, Duna Aréna

Egy esemény mindkét versenynap 17-17 versennyel.

Résztvevők

  • 4 úszó minden versenyen a legjobbak közül
  • Közvetlen meghívásos verseny a világ elitjének úszóversenyére
  • Világbajnokok és olimpiai bajnokok / helyezettek
  • Világcsúcstartók
  • A FINA ranglistájának legjobbjai
Versenyszám Versenyzők
400 m gyors Női Női

Késely Ajna, Li Bingjie, Wang Jianjiahe, Holly Hibbott

200 m pillangó Férfi Férfi

Cseh László, Milák Kristóf, Masato Sakai, Chad Le Clos

100 m pillangó Női Női

Sarah Sjostrom, Penny Oleksiak, Dana Vollmer, Farida Osman

50 m gyors Férfi Férfi

Anthony Ervin, Ben Proud, Bruno Fratus, Andrea Vergani

200 m mell Női Női

Békési Eszter, Yulia Efimova, Shi Jinglin, Mollis Hannis, Katie Meili

100 m hát Férfi Férfi

Xu Jiayu, Matt Grevers, Kliment Kolesnikov, Evgeny Rylov

200 m hát Női Női

Hosszú Katinka, Burián Katalin, Emily Seebohm, Margherita Panziera

50 m pillangó Férfi Férfi

Ben Proud, Nicholas Santos, Andriy Govorov, Michael Andrew

100 m gyors Női Női

Penny Oleksiak, Sarah Sjostrom, Pernille Blume, Federica Pellegrini

200 m vegyes Férfi Férfi

Wang Shun, Chase Kalisz, Philip Heintz, Jeremy Desplanches

50 m mell Női Női

Yulia Efimova, Katie Meili, Molly Hannis, Imogen Clark

100 m mell Férfi Férfi

Kevin Kordes, Anton Chupkov, Fabio Scozzoli, Ross Murdoch

50 m hát Női Női

Etiene Medeiros, Fu Yuanhui, Georgia Davies, Anastasia Fesikova

200 m mell Férfi Férfi

Dmitry Balandin, Joseph Prenot, Anton Chupkov, Ippei Watanabe

4x100 m gyors Mix Mix
Versenyszám Versenyzők
400 m gyors Férfi Férfi

Bernek Péter, Mykhailo Romanchuk, Aleksandr Krasnykh, Danas Rapsys

200 m pillangó Női Női

Hosszú Katinka, Kapás Boglárka, Franziska Hentke, Alys Thomas

100 m pillangó Férfi Férfi

Cseh László, Milák Kristóf, Chad Le Clos, Piero Codia

50 m gyors Női Női

Pernille Blume, Sarah Sjostrom, Farida Osman, Etiene Medeiros

200 m mell Férfi Férfi

Dmitry Balandin, Joseph Prenot, Anton Chupkov, Ippei Watanabe

100 m hát Női Női

Hosszú Katinka, Fu Yuanhui, Georgia Davies, Emily Seebohm

200 m hát Férfi Férfi

Evgeny Rylov, Jacob Pebley, Xu Jiayu, Danas Rapsys

50 m pillangó Női Női

Sarah Sjostrom, Farida Osman, Penny Oleksiak, Pernille Blume

100 m gyors Férfi Férfi

Vladimir Morozov, Pieter Timmers, Mehdy Mettela, Kliment Kolesnikov

200 m vegyes Női Női

Hosszú Katinka, Jakabos Zsuzsanna, Siobhan O’Connor, Seoyeong Kim

50 m mell Férfi Férfi

Joao Gomes Jr, Fabio Scozzoli, Felipe Lima, Michael Andrew

100 m mell Női Női

Yulia Efimova, Katie Meili, Molly Hannis, Siobhan O’Connor

50 m hát Férfi Férfi

Matt Grevers, Kliment Kolesnikov, Robert Glinta, Justin Ress

200 m gyors Női Női

Hosszú Katinka, Mireia Belmonte, Franziska Hentke, Alys Thomas

4x100 m vegyes Mix Mix